Представитися системі
відкритий світ інформаційних технологій
відкритий світ інформаційних технологій
новини

Період:      Мiсто: 
Центр: 
Виводити останні: 

12.08.2014  Токмак

Літнє стажування для молоді у центрі IDEA

З середини червня на базі навчального центру IDEA в м. Токмак в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" розпочалося літнє стажування для молоді з метою розвитку у підростаючого покоління інформаційної грамотності, підвищення знань та навичок в управлінських процесах, розвитку підприємницької активності, сприяння частковій зайнятості молоді в літній час та поліпшення їх соціального і культурного розвитку.

31.07.2014  Токмак

Обробка фото та відео інформації

В липні, тренери та волонтери навчального центру проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" в м. Токмак, надавали консультаційну підтримку токмачанам щодо редагування фотографій та відео, а також можливості працювати з кращими інструментами обробки фотографій і відео онлайн.

31.07.2014  Токмак

Дистанційний курс "НУО - інструмент професіоналізму"

Центр IDEA при молодіжній громадській організації "Ортега-і-Гассет" (м.Токмак) провів дистанційний курс «НУО - інструмент професіоналізму». Цей навчальний курс пропонується активістам і волонтерам-початківцям і допомагає ознайомитися з основними аспектами функціонування третього сектору в Україні. Структура дистанційного навчального курсу полягає в ознайомленні учасників та учасниць курсу з загальними засадами роботи НУО, законодавчим забезпеченням діяльності неприбуткової організації, стратегічним плануванням її роботи, залученням фінансування на проектну діяльність, співпрацю з місцевими спонсорами для реалізації місцевих програм та проектів, використання PR-технологій для іміджевого позиціювання громадської організації, а також використання інформаційних ресурсів мережі Інтернет в діяльності НУО.
Для слухачів курсу пропонувалися контрольні питання для перевірки отриманих знань, а також були розроблені домашні завдання дистанційного курсу задля закріплення інформації на практиці.

18.07.2014  Токмак

Молодь вчиться фотомонтажу в редакторі Adobe Photoshop

Навчальний центр проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" в м. Токмак на базі молодіжної громадської організації «Інститут громадського розвитку «Ортега-і-Гасет» в партнерстві з Центральною бібліотекою міста пропонують молоді можливість провести літні канікули з користю для себе та здобути професійні комп`ютерні навички, що знадобляться в майбутньому дорослому житті.

17.07.2014  Токмак

Як навчитися працювати в Adobe Photoshop?

Під час літніх канікул у молоді з’являється можливість здобути професійні навички, попрактикуватися в деяких речах, на які не вистачає часу під час шкільного року. Волонтери навчального центру IDEA на базі молодіжної громадської організації «Інститут громадського розвитку «Ортега-і-Гасет» (м.Токмак) вирішили не гаяти часу та проводити літній час з користю.
До кінця літа дівчата і хлопці познайомляться з графічними редакторами, в яких вже потім будуть створювати власні колажі, малюнки, графічні роботи, тим самим допомагаючи і вчителям під час шкільного навчання.

04.07.2014  Токмак

Вплив локальний – результат глобальний!

04 липня 2014 року представники навчального центру IDEA при ГО "Ортега-і-Гассет" (м. Токмак) взяли участь у організації презентації Закону України "Про доступ до публічної інформації" в рамках проекту «Вплив локальний – результат глобальний: підвищення здатності організацій громадянського суспільства районів Запорізької області сприяти підзвітності та прозорості місцевих органів влади». Проект реалізує ГО «УкрПростір» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії у межах грантової програми, що адмініструється Творчим центром ТЦК. На заході громадськість була проінформована, що відтепер в навчальному центрі IDEA можна буде отримати консультацію щодо листування електронною поштою з владними структурами, а також, як можна відправити інформаційний запит безпосередньо з сайту владної установи.

30.06.2014  Токмак

Презентація Windows 8 (Прощавай, XР!) у Токмаці

Молодь в наш час інформаційних технологій дуже швидко дорослішає та набуває професійних навичок у володінні та ефективному використанні продуктів та сервісів Microsoft у своїй щоденній діяльності. Тому, потреба ділитися досвідом з однолітками є дуже нагальною. Бо, як кажуть, якщо чогось не знаєш, вже і не зовсім конкурентоспроможний. Проект "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" не тільки сприяє підвищенню професійних навичок молоді, він ще й об’єднує навколо себе людей-однодумців, організації-партнери, що працюють в суміжних напрямках. У м. Токмаці таким партнером тренінгового центру IDEA при громадській організації «Ортега-і-Гассет» стала міська центральна бібліотека. Завдяки своїй спрямованості на співпрацю на благо громади і, зокрема, молодого покоління, бібліотека привітно відкрила свої двері для спільної діяльності з центром IDEA. 30 червня на базі бібліотеки волонтер і починаючий тренер навчального центру IDEA у Токмаці Денис Хрістінін провів свій перший тренінг «Windows 8 (Прощавай, XР!)». Перед цим Денис й сам пройшов навчання під час другого семінару «ІТ-школи для НУО», організованому корпорацією Microsoft у партнерстві з ІСАР «Єднання» 24 червня 2014 р. За словами Дениса, «під час тренінгу дуже важливо, щоб учасники сприймали інформацію, розуміли основні тези та задавали питання, бо прослухати інформацію – це одне, а розібратися з нею – це вже зовсім інше, особливо, коли це стосується комп’ютерних технологій».

30.06.2014  Рівне

Семінар для майбутніх програмістів "Від бізнес-ідеї до власної справи"

Семінар 30 червня 2014 року був проведений семінар "Від бізнес ідеї до власної справи" в межах проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" для студентів-випускників Рівненського економіко-гуманітарного та інженерного коледжу зі спеціальності «Розробка програмного забезпечення». В семінарі брали участь 15 студентів віком 18-21 років. В ході семінару студенти дізналися про шляхи пошуку власної бізнес-ідеї та можливості її втілення - відкриття власної справи. Вони розповідали про свої бізнес-ідеї і дізналися, як практично їх можна реалізувати.

30.06.2014  Токмак

Активісти центру IDEA про міжнародні програми і літні молодіжні обміни

В ході червневих консультацій з можливостей навчання, стажування, підвищення професійного фаху та волонтерства, тренери Токмацького навчального центру проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" провели у середніх та вищих навчальних закладах міста консультації, під час яких детально пояснили молоді критерії участі у міжнародних програмах та проектах.

27.06.2014  Рівне

Вибір професії - важлива справа

Cемінар 27 червня 2014 року тренерами проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" був проведений семінар для учнів Зорянського НВК «школа-гімназія» та Клеванського НВК «школа-ліцей». У семінарі взяли участь 25 учнів віком 15-16 років. В ході семінару учні дізналися про шляхи пошуку роботи і відкриття власної справи, а особливо про визначення майбутньої професії. Хоча учасники семінару ще впродовж наступного ріку будуть навчатися у школі, проте для них саме зараз гостро стоїть питання вибору майбутньої професії. Адже ж вже зараз потрібно вибирати, іспити з яких предметів вони будуть здавати на зовнішньому незалежному оцінюванні і розпочинати відповідну підготовку. Одна з учасниць Маслянчук Віола поділилася своїми враженнями про семінар: «Завдяки семінарові, я зуміла краще розібратися в собі й зрозуміти, що моя професія має бути пов'язана із частим спілкуванням з людьми».

26.06.2014  Рівне

Тренінг для випускників "Техніка пошуку роботи"

Тренінг для випускників 18 выпускников коледжей г. Ривне научились искать работу во время тренинга, который провели для них тренера общественной организации "Чайка" в рамках проекта "IDEA при поддержке Microsoft YouthSpark". Участники составили резюме, написали мотивацинные письма, посетили сайты поиска вакансий. О пользе такого обучения сказал участник Юра Бойченко: "Нас учат в коледже и будут учить в университете специальным знаниям - таким как компьютерная инженерия, WEB-дизайн и другие, но как искать работу, этому никто не учит. Во время тренинга я получил практические навыки, необходимые мне как при устройстве на работу, так и в повседневной жизни".

20.06.2014  Токмак

Дистанційний курс "Проектний менеджмент - інструмент успішності громадського активіста"

У другій половині червня відбулося дистанційне навчання з проектного менеджменту для волонтерів навчального центру IDEA на базі молодіжної громадської організації "Інститут громадського розвитку "Ортега-і-Гасет", партнерів громадської організації і активістів. Приводом для цього стала нагальна необхідність у молоді правильно формулювати мету будь-то заходу, будь-то проекту або акції, що організовують волонтери нашої громадської організації. Коректно поставлені завдання та збалансований план дій приводить до успіху будь-яку людину, тому для молоді це навчання стало своєрідною короткотривалою бізнес-школою менеджменту.

20.06.2014  Рівне

Тренінг "Від бізнес-ідеї до власної справи"

Тренінг Тренінг для випускників професійного ліцею на тему "Від бізнес-ідеї до власної справи" провела тренерка Рівненського Центру IDEA Оксана Салівончик в рамках проекту"IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Особливий акцент було зроблено на особистих якостях, котрі необхідні підприємцеві, щоб його бізнес був успішним. Учасники та учасниці тренігу методом мозкового штурму визначили ці якості. Учасниця тренінгу Денисюк Дарина прокоментувала цю вправу так: «Вміти правильно формулювати свою думку, не боятися її висловити при будь-якій публіці - це дуже важливе вміння, що обов'язково знадобиться у житті. Я дуже задоволена що цьому мене навчили на семінарі!»

19.06.2014  Рівне

Випускники Клеванського професійного ліцею здобули перші навички планування власного бізнесу

Тренінг з основ започаткування власної справи для випускників Клеванського професійного ліцею Надзвичайно цікавим і корисним назвали тренінг з основ започаткування власної справи випускники Клеванського професійного ліцею. 20 дівчат та хлопців, котрі здобули професії кухаря та кондитера, на "відмінно" виконували усі вправи тренінгу. Хоча бізнес-ідея була одна на всіх - власний заклад харчування, але кожен пропонував власне бачення закладу, свої підходи до залучення клієнтів, креативні думки щодо оформлення приміщення і системи роботи. Під час семінару учасники дізналися про ті необхідні умови, що повинні бути витримані задля успішності бізнесу - знання податкового законодавства, уміння озвучити свою ідею зацікавленим сторонам, врахування інтересів і потреб споживача та багато іншого.

13.06.2014  Вінниця

Фінансова підтримка від міської влади

Громадська організація «Центр Поділля-Соціум» є партнером проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark", активно проводячи тренінги з користування комп'ютером для молоді, зокрема молодих людей, які опинились у складних життєвих обставинах. Нещодавно організація отримала грантову підтримку на конкурсі соціальних проектів 2014 року, що проводився Вінницькою мерію. Було підтримано проект "Єднання поколінь", метою якого є покращення рівня життя осіб літнього віку шляхом оволодіння сучасними інформаційними технологіями. Допомогу літнім людям у вивчення основ комп’ютерної грамотності за проектом надають волонтери з числа студентської молоді м. Вінниці. Головною складовою успіху стало те, що у лютому поточного року організація отримала від компанії Microsoft ліцензоване програмне забезпечення на 10 комп’ютерів. Вітаємо з успіхом!

31.05.2014  Токмак

Пошук інформації в мережі Інтернет

Координатор тренінгового Центру IDEA при громадській організації "Ортега-і-Гассет" Наталія Жукова розповіла про проблеми, з якими найчастіше звертаються до неї і її колег відвідувачі: "Під час роботи IDEA центру у м.Токмак ми часто зустрічаємося з питаннями, які у вік цифрових технологій, мабуть, не повинні були виникати, але виникають. Здавалося б, що все просто: ПК, пошуковий сайт, запит і ми отримуємо необхідну нам інформацію. Але, напевно, наскільки безмежний своїми ресурсами Інтернет, настільки ж в ньому і загубитися можна, відшукуючи необхідну для себе інформацію. Так і відвідувачі навчального центру IDEA в Токмаці звертаються до наших консультантів за порадами щодо безкоштовної правової допомоги он-лайн. корисних веб-ресурсів бізнес-ідей та планів, вибору найефективнішого сайту з пошуку роботи для розміщення резюме, профорієнтаційного тестування "on line", створення контенту для презентаційних сторінок в соціальних мережах, отримання інформації щодо професійних обмінів, стажувань, інформаційних та ділових бізнесових поїздок, заповнення он-лайн форм на сайтах посольств для отримання віз для зазначених вище поїздок тощо...
Консультанти IDEA центру в м. Токмак надають всю необхідну інформаційну допомогу, як на базі молодіжної громадської організації "Інститут громадського розвитку "Ортега-і-Гасет", так і в інший зручний спосіб:
- листування електронною поштою (всі питання ви можете надсилати на зазначену адресу idea.tokmak@gmail.com);
- в соціальній мережі Вконтакте http://vk.com/ortegagasset;
- в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/IGR.Ortega.Y.Gasset
Також плануємо, що у червні 2014 року, волонтерами центру IDEA буде створена он-лайн платформа проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" на wordpress.com"

31.05.2014  Токмак

Консультації щодо підготовки резюме для випускників загальноосвітніх закладів Токмака

У травні, останньому місяці навчального року, учні та учениці - випускники та випускниці семи загальноосвітніх шкіл Токмака отримали консультації щодо підготовки та складання професійного резюме. Кожна дівчина та хлопець, закінчуючи школу, встає на дорослий шлях життя. Цей етап знаменується набуттям великої кількості знань і навичок. Саме в цей момент кожній людині, щоб стати конкурентноспроможною на ринку праці, необхідно якісно самопрезентувати себе і мати власну візитівочку - резюме, як перше уявлення про особистість. У резюме є багато розділів, тому важливо зрозуміти на самому початку роботи над цим документом, яким з них приділяти більше уваги, яким менше, чи, можливо, необхідно досконало працювати над кожним із розділів: відомості про себе, освіта, досвід роботи, професійна кваліфікація, навички і уміння, ділові якості, інтереси та захоплення, громадська діяльність, додаткова освіта і нагороди. Важливим є і стилістичне оформлення та розміщення інформації в резюме.

30.05.2014  Рівне

Шляхи самореалізації у професійній сфері

Тренінг про шляхи самореалізації у професійній сфері Шляхи самореалізації у професійній сфері обговорили студенти 5-го курсу спеціальності «Філологія» Міжнародного економіко-гуманітарний університету ім. С.Дем’янчука на тренінгу, котрий організували і провели для них спеціалісти Рівненського навчального центру IDEA в межах проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" 30 травня. У інтерактивному занятті взяли участь 19 студентів віком 21-22 роки.

29.05.2014  Рівне

Тренінг з риторики і публічного виступу для майбутніх юристів

Тренінг з риторики і публічного виступу для майбутніх юристів Тренінг з риторики і публічного виступу для майбутніх юристів, студентів коледжу "РЕГІ" провела тренерка Рівненського Навчального центру IDEA та проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" Оксана Салівончик. Дотримання правил риторики і публічного виступу для спеціалістів такого напрямку є надзвичайно важливим. На тренінгу молоді люди, котрі здобувають професію юриста, навчилися правильно висловлюватися та триматися на публіці. Про це вони сказали у своїх відгуках про тренінг:«Дуже хотілося б щоб, саме такі заняття, на яких ми вивчаємо принципи риторики і публічних виступів проходили якомога частіше, без цього нам не обійтися, без цього не можливий успіх у нашій професійній діяльності".

28.05.2014  Рівне

Старшокласники засвоїли правила публічного виступу

Семінар з правил публічного виступу Старшокласники засвоїли правила публічного виступу на семінарі, який провела для них тренерка Рівненського центру IDEA Оксана Салівончик в межах проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Оксана сама давно займається у аматорському театрі, добре володіє ораторським мистецтвом. Усі учні зрозуміли, що уміння гарно говорити потрібне у житті людям будь якої професії. Тому старанно виконували усі вправи, а на закінчення навчання поділилися враженнями. Цимбалюк Катерина: «Для мене 2 уроки з вами пролетів як один, дуже багато цікавої інформації. Я хочу стати вчителем і тепер розумію, що мені потрібно завжди працювати над собою і вдосконалюватися і ставити перед собою конкретні цілі та їх досягати». Свистун Михайло: «Дуже класно коли ти вмієш правильно говорити і можеш впевнено висловлюватися, мені цього дійсно бракує, хотілося б ще уроків на цю тему».

27.05.2014  Рівне

Що таке ринок праці та як визначитися з майбутньою професією

Тренінг Тренінг "Що таке ринок праці і як визначитися з майбутньою професією" проведено для учнів випускних класів Шпанівського навчально виховного комплексу "Школа-сад" тренеркою Рівненського Центру IDEA Оксаною Салівончик в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Під час тренінгу учасники визначалися зі своєю майбутньою професією і оцінювали її актуальність на ринку праці, а також отримали навички публічного виступу.

26.05.2014  Рівне

Як поставити мету у житті і що потрібно, щоб її досягти

Під час семінару 26 травня 2014 року в межах проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark " був проведений семінар "Як поставити мету у житті і що потрібно, щоб її досягти" для студентів 3 курсу спеціальності «Фізичне виховання» ПВНЗ «Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж». В семінарі брали участь 19 студентів. В ході семінару студенти дізналися про те, що таке ціль і як життєва ціль відрізняється від бажання. Дізналися про шляхи пошуку роботи та відкриття власної справи. Підводячи підсумки, кожен учасник мав змогу висловити свою думку стосовно заходу і поділитися враженнями. Один із учасників Трофимчук Михайло сказав: «Дуже сподобалася робота в команді, зрозумів, що не знайшовши підходящої роботи, можна спробувати себе реалізувати, відкривши власну справу, наприклад надавати послуги реабілітолога чи масажиста».

23.05.2014  Токмак

Резюме – фундамент конкурентоспроможності!

Приємно, коли молодь не просто слухає, аналізує та роздумує над отриманою інформацією, а й з креативністю використовує її на практиці. Так, в 10 класі ЗОШ №6, під час тренінгу з начального курсу "Твоя конкурентоспроможність - твій успіх!", що проводиться тренерами навчального центру проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark", зробив один із учнів, Костянтин Корж. Він не просто створив резюме, а й виклав "живою" мовою про себе життєві факти.

16.05.2014  Макіївка

Фестиваль професій нашого краю

IMGP3748.JPG Інтерактивне заняття "Фестиваль професій нашого краю" проведене зі старшокласниками школи № 19 м. Макіївки в рамках проекту " IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark " Центром IDEA при громадській організації "Проект Кешер".

15.05.2014  Токмак

Крок за кроком до успіху!

Навчальний курс "Твоя конкурентноспроможність - твій успіх!" навчального центру "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" в м. Токмак крокує далі навчальними закладами міста. Саме середина травня припала на навчання студентів-випускників Токмацького механічного технікуму Запорізького національного технічного університету.

14.05.2014  Макіївка

Заняття з вибору професії і грамотного працевлаштування

IMGP3721.JPG Центр IDEA при громадській організації "Проект Кешер " (м.Макіївка) продовжив у рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark " цикл занять з вибору професії і грамотного працевлаштування зі старшокласниками школи № 90. В учасників з'явилася можливість, використавши накопичені раніше знання, за методикою "рівний рівному " донести до своїх однокласників підібрану і оброблену з допомогою супервізора інформацію, що була узагальнена у вигляді реферату.

12.05.2014  Макіївка

Семінари з учнями «Професії, що ми вибираємо»

IMGP3711.JPG В рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark " Центр IDEA при громадській організації «Проект Кешер» (м.Макіївка) провів з учнівською молоддю міста, зокрема шкіл №90 і 72, ряд семінарів на тему «Професії, що ми вибираємо». Семінари були побудована в інтерактивній формі і стосувались найбільш популярних професій краю. Учасники отримали інформацію й про те, де можна навчитись уподобаним професіям.

08.05.2014  Рівне

Тренінг для студентів "Шляхи до успішного працевлаштування та самореалізації"

Тренінг для молоді на тему працевлаштування і самореалізації у Рівному Шляхи до успішного працевлаштування і самореалізації обговорювались зі студентами випускних курсів Рівненських коледжів на декількох тренінгах, що були проведені у квітні 2014 р. громадським об'єднанням "Чайка" в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". В ході семінарів студенти не тільки дізналися про шляхи пошуку роботи і ведення власної справи, але й про принципи підготовки і проведення командної презентації розроблених проектів. Учасники тренінгів мали можливість висловити свою думку з приводу тем, що піднімались на тренінгах і поділитись планами на майбутнє: «Маючи хорошу командну підтримку я можу все!!!» (Степанюк Яна), «Я майбутній вчитель початкових класів. Якщо я не знайду роботу за фахом, я зможу бути репетитором чи нянею» (Христюк Яна).

07.05.2014  Макіївка

Практикум "Знання основ самопрезентації - запорука успішного працевлаштування"

IMG_3639.JPG Можливість поліпшити теоретичні та практичні знання з грамотного написання резюме отримали слухачки практикуму, проведеного Центром IDEA при громадській організації "Проект Кешер " у м. Макіївці в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark".

05.05.2014  Конотоп

Пошук роботи

Центром IDEA при Конотопській громадській організації "Нове життя" проведено семінар-тренінг для молоді, що знаходиться на обліку в Конотопському міськрайцентрі зайнятості як тимчасово безробітні. Учасники отримали рекомендації і приклади0 постановки кар’єрної мети, складання резюме, знаходження джерел пошуку роботи. Також було розглянуті важливі моменти і помилки під час проходженні співбесіди.

Результати проекту IDEA

Проведено 1203 курсiв Unlimited Potential - навчено 11875 чoловiк

3929 людей з обмеженими можливостями здоров'я прийняло участь в 662 семiнарах i курсах

Результати проекту IDEA
про проект | навчальні центри | календар | новини | навчальні курси | історії успіху | змі |  administrative login Вхід для координаторів Навчальних Центрів

Microsoft Здійснення проекту стало можливим
завдяки компанії Microsoft
PH International site