Представитися системі
відкритий світ інформаційних технологій
відкритий світ інформаційних технологій
новини

Період:      Мiсто: 
Центр: 
Виводити останні: 

16.12.2014  Токмак

KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування

Перші випускники навчального курсу "KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування", перші публікації в соціальних мережах, і до тренерів навчального центру IDEA на базі молодіжної громадської організації "Інститут громадського розвитку "Ортега-і-Гасет" (м.Токмак) вже почали звертатися вчителі інформатики з пропозицією провести інформаційне заняття з основ роботи у KODU в загальноосвітніх школах.

12.12.2014  Токмак

Використання он-лайн сервісів для підвищення власної конкурентноспроможності.

В рамках тренінгу «Використання он-лайн сервісів для підвищення власної конкурентноспроможності. Стажування. Тренінги. Конкурси. Міжнародна освіта» тренери навчального центру IDEA на базі молодіжної громадської організації "Інститут громадського розвитку "Ортега-і-Гасет" ознайомили молодь з можливостями безкоштовної освіти за кордоном, програмами та стажуваннями, що пропонуються іншими зарубіжними країнами для української молоді. Отримані навички орієнтуватися в Інтернеті та способах його використання, оцінювання вмісту веб-сайту міжнародної програми стануть у нагоді для учасників і учасниць тренінгу під час подання заявки на навчання або стажування за кордоном.

10.12.2014  Токмак

Візуальний конструктор Kodu Game Lab: інтерфейс та інструменти

Навчання молоді 9-А класу загальноосвітньої школи № 5 м.Токмака мові програмування Kodu розпочалося з установки візуального конструктора Kodu Game Lab, ознайомлення з його інтерфейсом і інструментами.
Учасники та учасниці інформаційного семінару з комп’ютерної грамотності під керівництвом тренерки Олександри Безручко ознайомилися з процесом завантаження програми з офіційного сайту Microsoft і установки її на персональні комп'ютери та ноутбуки.
Далі молодь познайомилася з пунктами головного меню Kodu. Також хлопці і дівчата детально розглянули основні інструменти для роботи з додатком. Це заняття надало учасникам та учасницям базові знання про візуальний конструктор Kodu Game Lab, що необхідний для подальшої роботи зі створення ігор на даній мові програмування.

26.11.2014  Рівне

Навчальне заняття "Комп'ютерна етика - що це?"

Навчальне заняття Тренерка Рівненського навчального центру IDEA та проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" Оксана Салівончик провела навчальне заняття "Комп'ютерна етика - що це?" для старшокласників Шпанівського НВК "школа-сад". Під час заняття було розглянуто такі терміни, як інтелектуальна власність та інформаційна безпека, доцільність розміщення особистої інформації в мережі Інтернет. Досить часто підлітки забувають про те, що під час онлайн-спілкування потрібно дотримуватися тих самих правил поведінки, що й у реальному житті. Тому під час проведення заняття особливу увагу приділили визначенню, проаналізувавши Інтернет-листування, наскільки часто нас ображали в Інтернеті, а також чи часто ми використовуємо слова ввічливості під час спілкування онлайн.

25.11.2014  Рівне

Учні Шпанівського НВК "школа-сад" навчилися комп'ютерної грамотності

Учні Шпанівського НВК Інтерактивне заняття щодо підвищення комп'ютерної грамотності було проведене спеціалістами Рівненського навчального центру IDEA 25 листопада 2014 року для учнів Шпанівського навчально-виховного комплексу "школа-сад". В рамках заняття, проведеного в межах проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" 20 учнів віком 14-15 років здобули навички користування Інтернетом в навчальних цілях, спільно розробили правила безпечного поводження в Інтернеті і розмістили їх на своїх сторінках в соціальних мережах.

24.11.2014  Рівне

Навчальне заняття "Моя online безпека"

Навчальне заняття Навчальний курс на тему "Моя online безпека" провели 21 листопада 2014 року для учнів дев'ятого класу Іскрівської загальноосвітньої школи тренери проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Під час тренінгу 17 учнів отримали навички безпечного користування Інтернетом, більше дізналися про небезпеки, що на них можуть чекати. Як відзначила координатор Центру IDEA, утвореного громадською організацією "Чайка" Тетяна Мельник: "Розширивши під час тренінгу свої знання з питань online безпеки, учасники стали більш впевнено користуватись Інтернетом".

21.11.2014  Рівне

Учні Іскрівської ЗОШ навчалися комп'ютерної грамотності

Учні Іскрівської ЗОШ навчалися комп'ютерної грамотності 21 листопада 2014 року був проведений навчальний курс в межах проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" для учнів Іскрівської ЗОШ. Під час навчання 15 учнів віком 13 років мали змогу дізнатися про небезпеки Інтернету, визначили термін інформаційна безпека, та як захистити себе та свою особисту інформацію. Також під час заняття учні більше дізналися про Інтернет-залежність та Інтернет-шахраїв. Інформація стосовно Інтернет-злодіїв і шахраїв була найцікавішою та найактуальнішою для учасників, адже саме у віці 13-15 років Інтернет починає займати одне із основних місць у житті людини, а "онлайн"-спілкування перевищує особисте.

19.11.2014  Вінниця

Тренінг "Інформаційні технології Microsoft на допомогу вчителю. Kodu-візуальна мова програмування."

19 листопада 2014 р. тренери ГО "Паросток" (Вінниця) провели тренінг "Інформаційні технології Microsoft на допомогу вчителю. Kodu-візуальна мова програмування" для 22 вчителів Вінницьких СЗШ. Тренінг проведено в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Під час тренінгу з учасниками обговорювались такі питання, як ефективно подати навчальний матеріал, як підвищити ефективність навчання за допомогою Kodu, як впровадити в навчальну діяльність мову візуального програмування.

13.11.2014  Марганець

"Світ професій – мій вибір, мій успіх"

Яку професію обрати – одне з головних завдань у житті кожної людини. З причини незнання правил вибору професії, ситуації на ринку праці, відсутності практичного досвіду професійної діяльності близько 40% молодих людей обирають професію, яка не відповідає їх інтересам, нахилам та вподобанням. Особливо значущою є проблема набуття учнями адекватних знань про певний рід професійної діяльності, власні можливості оволодіння нею. Cемінар "Світ професій – мій вибір, мій успіх", проведений громадською організацією "Молодіжний парламентський клуб" у м.Марганці мав на меті допомогти старшокласникам зорієнтуватись у цьому виборі.

11.11.2014  Хмельницький

Тренінг "Громадська активність. Робота психолога"

Центр IDEA благодійної організації "Фонд допомоги потребуючим" в співпраці з Хмельницькою обласною бібліотекою для юнацтва провів тренінг "Громадська активність. Робота психолога". Участь у тренінгу взяли 11 студентів-психологів 5-го курсу Хмельницького Національного університету. Оскільки учасники тренінгу навчаються на випускному курсі, метою тренінгу було надання їм допомоги у визначенні можливої галузі майбутньої професійної діяльності.

31.10.2014  Рівне

Робота з презентаціями

Робота з презентаціями Під час навчання комп'ютерній грамотності в Рівненському навчальному центрі IDEA проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" 15 учнів Клеванської ЗОШ отримали необхідні знання для створення електронних презентацій - від простих слайд-шоу до мультимедійних презентацій з використанням графіки, відео і звуку. Під час роботи в програмі PowerPoint учасники вчилися додавати в слайд-шоу анімацію, звук, відеокліпи.

28.10.2014  Рівне

Створюємо короткометражні фільми

Створюємо короткометражні фільми 28 жовтня 2014 року тренери проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" провели навчальний курс з метою підвищення комп'ютерної грамотності студентів Рівненського економіко-гуманітарного та інженерного коледжу. Під час заняття студенти коледжу вдосконалювали свої знання в програмі Windows Movie Maker.

27.10.2014  Рівне

Учні старших класів покращують навички пошуку інформації в мережі Інтернет

Комп'ютерний курс для учнів старших класів Клеванської школи № 1 був проведений тренеркою Рівненського Центру IDEA Оксаною Салівончик в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Під курсу учасники зуміли покращити навички пошуку інформації у мережі Інтернет. Учні дізналися про корисні Веб-ресурси, найефективніші сайти з пошуку потрібної в процесі навчання інформації, ознайомились і з базою електронних підручників.

25.10.2014  Токмак

Kodu. Опції в грі: таймер, підрахунок балів, опція "Батько"

Молодь продовжує створювати свої власні та перші в житті відеоігри. Вже четверте заняття поспіль молодь оволодіває навичками базового комп`ютерного програмування на базі навчального центру IDEA на базі молодіжної громадської організації "Інститут громадського розвитку "Ортега-і-Гасет". На цьому занятті учасники та учасниці дізналися як створювати "шляхи", змінювати їх вигляд та висоту, навчилися використовувати компонент "Таймер" і робити підрахунок балів у грі. Також розглянули можливості функції "Батько". В ході заняття учасники і учасниці створили два приклади гри з використанням розглянутих компонентів.

23.10.2014  Рівне

Захисти себе та свій комп'ютер!

23 жовтня 2014 року тренерка Рівненського навчального центру IDEA та проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" Оксана Салівончик провела навчальний курс для учнів старших класів Клеванської ЗОШ № 1 під назвою "Захисти себе та свій комп'ютер!". Під час заняття учасники визначали різноманітні методи захисту, які можна використовувати перебуваючи в Інтернеті щоб захистити особисту інформацію і свій комп'ютер. Також визначили загальні заходи безпеки, які використовуються під час користування електронною поштою та соціальними мережами.

21.10.2014  Рівне

Вчимося комп'ютерної грамотності

21 жовтня 2014 року тренери проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" провели навчальний курс із комп'ютерної грамотності для учнів Клеванської ЗОШ № 1. Учні вивчили правила конфіденційності та безпеки комп'ютера, а також визначали, які небезпеки можуть чекати їх в Інтернеті і чітко засвоїли правила поводження в Інтернеті.

17.10.2014  Токмак

Навчальне заняття «Kodu. Інструкції зі створення ландшафту» відбулось у Центрі IDEA при молодіжній ГО "Ортега-і-Гасет"

Друге навчальне заняття «Kodu. Інструкції зі створення ландшафту», що відбулось 12 жовтня у Центрі IDEA при молодіжній ГО "Ортега-і-Гасет" (м.Токмак), розпочалося з вивчення можливостей переміщення камери, що дозволяє фіксувати зображення під певним кутом - переміщення камери вперед-назад, вліво-вправо, обертати її навколо осі, наближувати і віддаляти камеру. Далі учасники та учасниці заходу разом з тренером розглянули, як створювати різного виду ландшафт і водну поверхню, як основу для гри. Молодь на занятті завантажила «порожній світ» і випробувала всі інструменти для ландшафту. А після тренінгу декілька учасників продовжили нарощувати свою майстерність, заглиблюючись у цікавий світ програмування на мові Kodu".

14.10.2014  Конотоп

Підприємництво. Ділове спілкування.

З метою допомоги безробітним та робітникам тренери Конотопського центру IDEA провели черговий курс консультацій для молоді. Під час консультацій були створені умови для формування комунікативних навичок і подолання психологічних бар'єрів, що заважають повноцінному спілкуванню. Беручи участь в групі або парах, учасники в ігровій формі навчались аналізувати себе в сфері ділового спілкування.

05.10.2014  Токмак

Установка Kodu, ознайомлення з інтерфейсом і інструментами

Перше заняття з навчання молоді мові програмування Kodu розпочалося з установки візуального конструктора Kodu Game Lab. Учасники і учасниці навчальної програми з комп’ютерної грамотності під керівництвом тренера – Олександри Безручко – завантажили програму з офіційного сайту Microsoft і успішно встановили її на персональні комп'ютери та ноутбуки. Далі молодь ознайомилася з пунктами головного меню Kodu. Також хлопці і дівчата детально розглянули основні інструменти для роботи з додатком. Це заняття надало учасникам та учасницям базові знання про візуальний конструктор Kodu Game Lab, що необхідний для подальшої роботи зі створення ігор на даній мові програмування.

30.09.2014  Рівне

Студенти коледжу в м. Рівне вчилися створювати мультфільми

Під час тренингу 30 вересня 2014 року тренерами проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" був проведений навчальний курс з метою підвищення комп'ютерної грамотності студентів ПВНЗ "Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж". Під тренінгу студенти коледжу навчались створювати мультфільми на основі програми Goanimator. Захопившись роботою, студенти не лише опанували цю програму, але й зуміли самі створити мультфільми на різні теми - соціальні, політичні, розважальні, гумористичні, повчальні, про кохання та дружбу та ін.

29.09.2014  Рівне

Вчимося створювати мультики та відео ролики

Вчимося створювати мультики та відеоролики Тренерка Рівненського навчального центру IDEA та проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" Оксана Салівончик провела навчальний курс з вивчення роботи в програмі Goanimator для студентів Рівненського економіко-гуманітарного та інженерного коледжу. Майбутні соціальні працівники і вчителі дошкільного навчання здобули вміння працювати у цій програмі, створивши з її допомогою повчальні мультфільми для дітей і відеоролики на соціальні теми.

29.09.2014  Токмак

Що таке Kodu?

28 вересня 2014 року о 10.00 в Інтернет-центрі Центральної бібліотеки м. Токмак (3 поверх Будинку культури) відбулася презентація для молоді з комп’ютерного програмування/кодування, як додаткового інструменту на сучасному технологічному ринку праці.
Восени молодь Токмака навчиться базовій візуальній мові програмування, дівчата та хлопці створять свої перші тривимірні ігри, використовуючи власну логіку і творчість, а також змістовну інформацію тренерів навчального центру проекту «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark” на базі молодіжної громадської організації «Інститут громадського розвитку «Ортега-і-Гасет» Дениса Хрістініна та Олександри Безручко.

27.09.2014  Рівне

Учні Клеванського НВК "Школа-ліцей" навчилися комп'ютерної грамотності

Учні Клеванського НВК 27 вересня 2014 року тренерами проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" був проведений навчальний курс із комп'ютерної грамотності для учнів Клеванського НВК "Школа-ліцей". Учасники ознайомилися з цікавими сайтами, де школярі можуть черпати інформацію, що є корисною для їхнього навчання. Також учні опанували правила конфіденційності та безпеки комп'ютера і під час занять визначали, які небезпеки можуть чекати їх в Інтернеті, чітко прописували правила поводження в Інтернеті.

26.09.2014  Рівне

Учні НВК "школа-ліцей" засвоїли практичний курс навчання "Інтернет-всесвітня мережа"

26 вересня 2014 року тренерами проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" був проведений практичний курс навчання для учнів Клеванського НВК «школа-ліцей». В тренінгу взяли участь 23 учні віком 14-15 років. Під час навчання учасники здобули навички користування Інтернетом в навчальних цілях, дізналися про небезпеки, які можуть їх чекати в Інтернеті, про те як вберегти свій комп'ютер від негативного впливу, спільно розробили правила безпечного поводження в Інтернеті, які розмістили на своїх сторінках в соціальних мережах.

10.09.2014  Вінниця

Створюємо 3D ігри і осягаємо основи програмування разом з KODU GAME LAB

З 10 вересня 2014 р. тренери ГО "Паросток" разом з волонтерами (Вінниця) розпочали навчальний курс Створюємо 3D ігри і осягаємо основи програмування разом з KODU GAME LAB для 10 дітей і підлітків з інвалідністю. Навчання проведено в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Під час навчання діти опановували основи візуального програмування.

31.08.2014  Токмак

Літнє стажування для молоді в центрі IDEA

Молодь - це не лише найактивніший рушій нашого суспільства, а ще й найпрогресивніший. Це твердження постійно підтверджують учасники та учасниці літнього стажування для молоді в навчальному центрі IDEA на базі молодіжної громадської організації "Інститут громадського розвитку "Ортега-і-Гасет".
Протягом трьох місяців молодь підвищувала рівень своєї комп`ютерної грамотності, отримувала нові знання та навички, допомагала тренерам IDEA-центру у створенні презентацій в Power Point, відеороликів про заходи та акції молодіжної громадської організації, залучала нових активістів й учасників на різноманітні заходи IDEA-центру, підвищувала свою конкурентоспроможність. Наш навчальний центр поповнився трьома новими тренерами та консультантами з числа тієї молоді, яка брала участь у літньому стажуванні. Один з тренерів-початківців Денис Хрістінін вже встиг отримати фахове навчання в компанії Microsoft під час проведення перших трьох семінарів IT школи для НУО.

19.08.2014  Токмак

Зустріч з підприємцем, громадською діячкою, політологом Наталією Жуковою

Зустрічі з людьми, які побували в багатьох місцях - завжди цікаві по змісту та корисній інформації, бо хтось вчиться на власних помилках, а хтось вбирає мудрість у інших, вже досвідчених людей. На зустрічі з Наталією Жуковою мова пішла про подолання бар'єрів на шляху до успіху, про закономірності перемоги у престижних конкурсах, про відповідальне управління процесом особистісного становлення та професійних досягнень. Навчальний центр IDEA на базі молодіжної громадської організації "Інститут громадського розвитку "Ортега-і-Гасет" не тільки навчає молодь комп’ютерній грамотності, а й продукує ідеї для молоді, як стати конкурентоспроможним, використовуючи комп’ютерні технології в навчанні та досягненні успіху.

14.08.2014  Токмак

Зустріч з підприємцем Владиславом Мікшою

Зустрічі з підприємцями тривають. І на цей раз з молоддю погодився зустрітися, в рамках серії зустрічей з успішними та підприємливими людьми, Владислав Мікша. Це підприємець, який не тільки опікується успішним розвитком свого бізнесу, але й знаходить час на те, щоб займатися громадською діяльністю в місцевій Громадській раді в якості заступника голови.
Що ж довідалися дівчата та хлопці на зустрічі, організованої навчальним центром IDEA в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" в м. Токмак на базі молодіжної громадської організації «Інститут громадського розвитку «Ортега-і-Гасет»?
По-перше, про роль інформації в житті молоді, а також про книжки, що розвивають підприємливість та кмітливість під час досягнення успіху кожною особистістю.
По-друге, про те, що людині важливо і вкрай необхідно визначитися та усвідомити те, ким насправді ти є, та що з себе уявляєш? Ну і звісно, в якому напрямку хочеш рухатися?
По-третє, про те, як акцентувати свою увагу на якостях, що притаманні підприємливим людям - чіпкість, здатність відстояти свої інтереси, бойові якості.
«Насправді, важливо не тільки мати, а й розвивати свої якості, навички та особисті лідерські властивості», - зазначив Владислав Мікша, - «знання іноземних мов тільки сприяє розвитку конкурентоспроможності, і в цьому молоді дуже можуть допомогти інтернет-ресурси з самостійного вивчення мов та пробних тестувань». Наприкінці Владислав зазначив, що кожній молодій особі треба не тільки розвивати свої життєві цінності, а й слідувати ним протягом всього життя.

12.08.2014  Токмак

Літнє стажування для молоді у центрі IDEA

З середини червня на базі навчального центру IDEA в м. Токмак в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" розпочалося літнє стажування для молоді з метою розвитку у підростаючого покоління інформаційної грамотності, підвищення знань та навичок в управлінських процесах, розвитку підприємницької активності, сприяння частковій зайнятості молоді в літній час та поліпшення їх соціального і культурного розвитку.

07.08.2014  Токмак

Зустріч молоді з директором магазину "Мегастрой" О.В. Скобовят

Першою успішною жінкою-підприємцем, яка завітала на зустріч молоді з досвідченими людьми нашого міста в рамках молодіжної ініціативи «Конкурентоспроможність молоді – успіх всієї громади!» стала Ольга Володимирівна Скобовят, директор магазину «Мегастрой». Пані Ольга розповіла про те, наскільки важливо бути простою людиною, про те, що потрібно бути більш відвертими та чесними до людей, але не давати обіцянок, яких ти не можеш виконати. «Страшно, але все можливо! «Завів машину і поїхав!», - надихала молодь Ольга Володимирівна. Конкурентоспроможними люди не народжуються, вони ними стають, коли ставлять власні цілі вище своїх можливостей, коли починають розуміти те, чого хочуть досягти в своєму житті, коли гроші не ставлять на перше місце, а розуміють, що фінанси – це лише те, за що ми можемо купити свої бажання. Про це та багато інших цікавих тем пані Скобовят розповідала на зустрічі.

Результати проекту IDEA

Проведено 1203 курсiв Unlimited Potential - навчено 11875 чoловiк

4032 людей з обмеженими можливостями здоров'я прийняло участь в 675 семiнарах i курсах

Результати проекту IDEA
про проект | навчальні центри | календар | новини | навчальні курси | історії успіху | змі |  administrative login Вхід для координаторів Навчальних Центрів

Microsoft Здійснення проекту стало можливим
завдяки компанії Microsoft
PH International site