Представитися системі
відкритий світ інформаційних технологій
відкритий світ інформаційних технологій
новини

Період:      Мiсто: 
Центр: 
Виводити останні: 

11.04.2014  Рівне

Семінар для студентів "Щоб бути успішним у бізнесі, або які особисті якості необхідні підприємцю"

Семінар для студентів Рівненського економіко-гуманітарного та інженерного коледжу 11 квітня 2014 р. тренерка Центру IDEA при громадському об'єднанні "Чайка (м.Рівне) Оксана Салівончик провела семінар для студентів 2-го курсу спеціальностей «Розробка програмного забезпечення», «Обслуговування комп'ютерних систем та мереж» Рівненського економіко-гуманітарного та інженерного коледжу. В семінарі прийняли участь 17 студентів віком 16-18 років. В ході семінару студенти дізналися про шляхи започаткування і ведення власної справи. Особливу увагу приділяли особистим характеристикам, які необхідні, щоб бути успішною людиною в бізнесі та в житті взагалі.

09.04.2014  Токмак

Створення професійного резюме – крок до успішної самореалізації

DSCN3001.JPG Квітень 2014 року ознаменувався серією тренінгів в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark", що розпочалися в загальноосвітніх школах міста Токмака (Запорізька область). Тема першого тренінгу - «Створення професійного резюме – крок до успішної самореалізації».

04.04.2014  Тернопіль

Спеціалізований ярмарок вакансій «Prof - Day» в сфері ІТ технологій 25.04.2014 р. у Тернополі

Спеціалізований ярмарок вакансій «Prof - Day» в сфері ІТ технологій відбудеться 25.04.2014 р. у Тернополі. Серед організаторів заходу учасник проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" Тернопільський обласний осередок "Асоціації трудових об'єднань молоді України". В програмі заходу спеціалізовані семінари, тренінги, презентації компаній - роботодавців, їх продукції, кар’єрних можливостей для серед молодих спеціалістів. детальніше щодо участі у ярмарку вакансій можна дізнатись за номерами телефонів (097) 54 14 818 і (0352) 42 01 36.

31.03.2014  Київ

Перший семінар «ІТ-школи для НУО» відбувся за участі Центрів IDEA 18 березня 2014 р.

«ІТ-школа» – унікальний проект компанії «Майкрософт Україна», спрямований на підвищення рівня комп’ютерної грамотності серед керівників та менеджерів організацій громадянського суспільства. Курс навчання побудований таким чином, щоб структурувати знання, комплексно охопити усі сфери застосування програмного забезпечення та покращити організаційну спроможність учасників. Протягом 2014 року відбудеться 4-5 семінарів різної спрямованості, кожен з яких буде присвячений вивченню окремих продуктів та сервісів Microsoft та їх ефективному застосуванню в різних сферах діяльності НУО.
Перший семінар з навчального циклу «ІТ-школи» відбувся 18 березня 2014 року також за участі ряду Центрів IDEA. У ході семінару пройдуть презентації «Microsoft YouthSpark Global Initiative» та «Capacity Development Marketplace system». Окремий час в ході семінару буде приділено вивченню Microsoft One Note. Два великі навчальні блоки будуть присвячені вивченню Win8 (прощавай XР!) та О365 (переходимо в хмари). В пообідній час семінару будуть розглянуті кейси з ефективного використання технологій Microsoft для посилення організаційного розвитку НУО та ефективні інструменти CRM-систем.

31.03.2014  Конотоп

Співбесіда з роботодавцем

З метою допомоги безробітним, проведений 6-ти денний курс консультацій тренерами Конотопського центру IDEA з питань проходження співбесіди з роботодавцем. Мета даного заходу - ознайомити учасників з загальноприйнятими правилами ділового спілкування, дати знання, які забезпечать ефективну підготовку для співбесіди з роботодавцем. Окрім того, кожен безробітний придбав навички щодо правильної поведінки під час співбесіди з роботодавцем.

28.03.2014  Київ

Стартує конкурс-хакатон електронних сервісів для громадян

Громадські активісти, молоді підприємці та розробники з усієї України, використовуючи сучасні технології, зможуть запропонувати свої рішення у таких категоріях:
• прозорість влади: веб-проекти, метою яких є контроль за результативністю діяльності органів влади;
• взаємодія держави та громадян: сервіси, що допомагають центральним та муніципальним органам влади ефективніше забезпечувати суспільні та особисті потреби громадян;
• кризові рішення, що допомагатимуть врятувати життя та майно громадян у випадках надзвичайних ситуацій (війна, масові конфлікти, природні катастрофи тощо).

21.03.2014  Макіївка

Гра-практикум "Професії, що ми вибираємо"

Практикум профессия конструктора.JPG Учні 9 -го класу школи № 90 м. Макіївки в рамках проекту " IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark " практично змогли спробувати себе, як фахівці певної професії. Розбившись на малі групи, учні виконували завдання, як продавці, конструктори, бухгалтери і вчителі, переходячи від однієї навчальної станції до іншої. У підсумку вони змогли за одне заняття спробувати себе в чотирьох професіях. Дуже бурхливо пройшло обговорення. Інтерактивна робота дуже сподобалася. Вона допомогла безпосередньо познайомитися зі сферами відповідальності професіонала певної професії і поглянути на інших зі сторони. На думку учасників, такі заняття дуже корисні для визначення своєї майбутньої професії.

20.03.2014  Сімферополь

Семінар для випускників «Підприємництво - як один із способів працевлаштування»

Для учнів 10-11 класів шкіл Київського району м.Сімферополя в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" пройшов семінар «Підприємництво - як один із способів працевлаштування». На ньому учні змогли ознайомитися з ключовими поняттями, категоріями, формами, організацією та функціонуванням бізнесу. Познайомилися з зарубіжним досвідом та історіями ведення бізнесу молодих бізнесменів - мільйонерів. А також отримали основні знання щодо складання бізнес-плану.

15.03.2014  Рівне

Власна справа, як шлях до самореалізації особистості

Семінар Семінар-тренінг "Власна справа, як шлях до самореалізації особистості" відбувся у Рівному за сприяння Навчального центру IDEA. Тренерка проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" на початку тренінгу повідомила учасницям, студенткам коледжів Рівного, про потреби ринку праці України та Рівненщини, а потім обговорила з учасницями різні шляхи самореалізації та економічного становлення молодих людей. Одним із таких шляхів є підприємницька діяльність. Учасниці активно опрацювали основні теми тренінгу - де взяти бізнес ідею, які знання та навички необхідні для її успішного втілення в життя.

14.03.2014  Рівне

Від бізнес ідеї до власної справи

"Від бізнес ідеї до власної справи"- на тренінгу з такою назвою 27 випускників коледжів Рівного опанували кроки започаткування власної справи. Тренери проекту "IDEA при підтримці Microsoft YouthSpark" Рівненського центру IDEA допомогли учасникам зрозуміти відповідальність такого кроку, як започаткування власної справи, розповіли про бізнес-планування, стосунки з контролюючими органами, правові засади підприємницької діяльності.

06.03.2014  Сімферополь

Семінар для учнів - перукарів

В рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" Центр IDEA при ГО "Рука допомоги" провів для учнів спеціальності "Перукарське мистецтво" Сімферопольського вищого професійного училища сервісу і дизайну заняття із знайомства з віртуальним салоном краси на сайті http://www.makeoveridea.ru/. З допомогою цього віртуального салону можна підібрати зачіску і макіяж будь-якій людині. Заняття проводила майстер ведучого салону краси, яка користується даним сайтом для підвищення якості обслуговування своїх клієнтів.

28.02.2014  Рівне

Як знайти і не загубити свій талант

25 молодих людей навчилися у Рівненському центрі IDEA  розкривати власні ресурси для започаткування власної справи 25 молодих людей навчилися у Рівненському центрі IDEA розкривати власні ресурси для започаткування власної справи. Тренінг "Як знайти і не втратити свій талант" провела для них тренерка Оксана Салівончик. Учасники з ентузіазмом обговорювали власні особистісні ресурси, необхідні для ведення успішного бізнесу: освіченість, знання, здатність вчитися і розвивати власні комунікативні та інші навички, готовність до ризиків та відповідальність.

28.02.2014  Конотоп

Підприємництво

З метою допомоги безробітним, проведений 5-ти денний курс консультацій тренерами Конотопського центру IDEA. Всі учасники консультацій змогли сформувати загальне уявлення про те, як розпочати власний бізнес і скласти бізнес-план. Для тих, хто виявив побажання займатися бізнесом, проведені індивідуальні консультації.

27.02.2014  Сімферополь

Знайомство з ринком праці України. Семінар для старшокласників

20131128_102746.jpg Для учнів старших класів вибір професії - найголовніше питання їх освітнього розвитку. Щоб допомогти їм зорієнтуватися в перспективності вибору подальших шляхів отримання освіти, визначитися з майбутньою сферою професійної діяльності на базі Сімферопольської школи № 8 в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" проведено семінар для старшокласників "Знайомство з ринком праці України".

17.02.2014  Марганець

Тренінг «Успішна кар’єра» у Марганці

Тренінг «Успішна кар’єра» проведено 17 лютого 2014 р. для ліцеїстів ліцею №10 міста Марганця Центром IDEA при Молодіжній організації "Молодіжний парламентський клуб".

13.02.2014  Рівне

Тренінг для молоді " Як започаткувати власну справу"

Тренінг для молоді Тренінг для молоді " Як започаткувати власну справу" відбувся у Рівному 13 лютого. Крок за кроком 15 студентів випускних курсів коледжу РЕГІ навчались основним правилам успішного бізнесу.

09.02.2014  Макіївка

Майстер-класи з ознайомлення з можливостями профосвіти

DSCN8870.JPG На базі Макіївського філіалу Донецького центру підготовки кадрів в рамках проекту " IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark " тренінговий центр IDEA при НДО "Проект Кешер" ініціював проведення майстер -класів з ознайомлення з можливостями навчання на різних курсах , що зможуть у майбутньому стати основою для майбутньої професії.

05.02.2014  Макіївка

Заняття з учнями "Безпечний інтернет"

IMG_7861.JPG Тренінговий центр IDEA при НДО "Проект Кешер" (м. Макіївка) в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" провів зустрічі з учнівською молоддю міста, приурочені до Міжнародного дня безпечного інтернету.

03.02.2014  Марганець

Проект "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" розпочинає роботу в Марганці

У лютому 2014 року молодіжна організація «Молодіжний парламентський клуб» у м. Марганці розпочинає тренінги "Основи роботи з комп'ютером". Особлива увага в цьому курсі надається введенню в ІТ і технології комунікацій, комп'ютерним та мережевим технологіям.

27.01.2014  Вінниця

Тренінг «Твій успіх на ринку праці» для старшокласників ЗОШ №30 м Вінниці

Тренінг на тему «Твій успіх на ринку праці» проведений 27 січня 2014 р. тренерами Центру IDEA при ГО "Паросток" (Вінниця) для старшокласників ЗОШ №30.

16.01.2014  Вінниця

Форум батьків дітей з інвалідністю на Вінниччині

Упереджене ставлення до навчання, виховання, соціальної та професійної реабілітації людей, що мають особливості розвитку, ще досі існує у нашому суспільстві. Якщо у м. Вінниці інклюзивна освіта та соціальні реабілітація починає набирати обертів, то у районних центрах та селах вона залишається на досить низькому рівні. Батьки «особливих» дітей знаходяться у стані постійної напруги, тому і опускають руки через засмучення станом здоров’я та невизначеним майбутнім своїх дітей. Батьківська невпевненість, необізнаність щодо нормативно-правової та законодавчої бази веде у глухий життєвий кут. Але насправді, дитина з особливими потребами має такі ж права, як і здорова дитина. Вона так само хоче жити повноцінним життям. Тому ГО "Паросток" постійно проявляє соціальні ініціативи, щодо підтримки родин, які виховують «особливих» дітей. Зокрема, 16 січня 2014 року під час Другого обласного форуму батьків дітей з інвалідністю у м. Вінниці керівник ГО "Паросток" Ірина Саранча представила діяльність цієї організації в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Було представлені такі питання як джерела інформації для пошуку роботи молоді з інвалідністю, в тому числі Інтернет, огляд сайтів, підготовка молоді до проходження співбесіди з працедавцем, роль освіти у подальшому професійному зростанні молоді, а особливо молодих людей з інвалідністю.

14.01.2014  Київ

Проект "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" продовжує свою роботу у 2014 році!

Під час одного з тренінгів з безпеки у Інтернеті і складення резюме Проект "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark", що розпочався у 2013 році, має на меті допомогти соціально незахищеним групам молоді, в тому числі безробітній молоді, молоді з інвалідністю, молодим людям, які готуються до самостійного життя, отримати навички роботи з комп’ютером та інші знання, якими необхідно володіти на сучасному ринку праці.

Зазначені аспекти є сьогодні надзвичайно актуальними для молоді, тому компанія Microsoft продовжила підтримку цього проекту й у 2014 році. У фокусі уваги проекту у 2014 році стала підтримка розвитку у молоді навичок, потрібних для початку власної справи чи соціального підприємництва. Втім, сприяння розвиткові навичок, необхідних для успішного пошуку роботи, продовжує залишатися серед пріоритетів проекту, адже ж значна частина молодих людей, які пройшли тренінги і отримали консультації в рамках проекту у 2013 році, це сьогоднішні і завтрашні випускники навчальних закладів. Для них отримання першого місця роботи після завершення навчання було і залишається першочерговим пріоритетом.

10.12.2013  Рівне

Відеолекторій для випускників торговельно-професійного ліцею з питань попередження насильства в сім'ї

10 грудня, у всесвітній день захисту прав людини учні торгово-професійного ліцею зустрілися з юристкою ЦПГІ "Чайка", на базі якого у Рівному працює центр IDEA, Тетяною Мельник щоб обговорити проблему насильства в сім'ї. Учні ознайомилися з основами законодавства у цій сфері, переглянули відеоматеріали "насильство очима дітей", "Слово ранить", "Не гендер" та дізналися про шляхи виходу з важких життєвих ситуацій, пов'язаних з насильством.

05.12.2013  Херсон

Майбутні соціальні працівники розширюють свої можливості з проектом "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark"

Починаючи з листопада 2013 року, Херсонська обласна організація Комітету виборців України організувала для студентів кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки Херсонського державного університету курси індивідуального навчання за програмою "Робота з текстовими процесорами".

05.12.2013  Вінниця

Форум волонтерів Вінниччини

З червня 2013 року по грудень 2013 р. громадська організація «Паросток», на базі якої у Вінниці активно працює проект "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark", реалізовує проект «Волонтерство-шлях до порозуміння». Діяльність даного проекту реалізовується за фінансової підтримки «Фонду Сприяння демократії Посольства США в Україні». Його метою є активізація розвитку волонтерського руху на Вінниччині, залучення молоді до спільної творчої діяльності з їхніми однолітками, які мають певні фізичні обмеження. А 5 грудня 2013 р. у актовій залі Вінницького інституту Університету «Україна» відбувся Форум волонтерів Вінниччини.
Форум був організований громадською організацією «Паросток» разом з Вінницьким соціально-економічним інститутом Університету «Україна» та Вінницьким центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінь» Міністерства соціальної політики України. Cприяння роботі Форуму було надане і в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark", активно долучилися до роботи Форуму представники консульства Республіки Польщі в Вінниці, представники Італії, представництва PH International в Україні.04.12.2013  Рівне

Семінар для старшокласників Костополя "Як знайти та не загубити талант"

За сприяння районного центру зайнятості 4 грудня 2013 року у Костопільській загальноосвітній школі №5 проведено 2 профорієнтаційні уроки-тренінги «Як знайти та не загубити талант» з учнями 9 та 11 класів За сприяння районного центру зайнятості 4 грудня 2013 року у Костопільській загальноосвітній школі №5 проведено 2 профорієнтаційні уроки-тренінги «Як знайти та не загубити талант» з учнями 9 та 11 класів. Провела їх фахівець ЦПГІ "Чайка", на базі якого працює центр IDEA, Лариса Гунько. Вона зазначила: «Кожна людина має від народження власні таланти – здібності до тої чи іншої діяльності, які розкриваються з набуттям навичок та досвіду. Правильно визначивши свій талант на початку професійної діяльності, людина має більше шансів повністю реалізувати себе на робочому місці та отримувати моральне задоволення від того, що займається улюбленою справою».02.12.2013  Рівне

Відеолекторії для молоді Ривненщини до Міжнародного дня боротьби за скасування рабства в межах акції "16 днів проти насильства"

2 грудня спеціалісти, тренери та волонтери ЦПГІ 2 грудня спеціалісти, тренери та волонтери ЦПГІ "Чайка", на базі якого діє в Рівному проект "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark", працювали в навчальних закладах міста та області з відеолекторіями "Не стань живим товаром". Під час заходів молодь переглянула вражаючий кінофільм "Життя на продаж" та обговорила зі спеціалістами проекту усі можливі ризики нелегального працевлаштування та шляхи попередження ситуацій торгівлі людьми.

28.11.2013  Рівне

Круглий стіл "Насильство як проблема прав людини" відбувся у Рівненському Палаці дітей та молоді.

Фахівці Рівненського центру IDEA долучилися до роботи Круглого столу "Насильство, як проблема прав людини", який відбувся у Палаці дітей та молоді м. Рівного з ініціативи центру волонтеріату. Молоді активісти запросили до обговорення представників соціальних служб, правоохоронних органів, громадських організацій.

27.11.2013  Житомир

Юні журналістки стали учасницями ініціативи "День DiGi Girlz Microsoft”

Учасниці проекту На початку 2013 року корпорація комп`ютерних технологій Microsoft запустила новий соціальний проект “День DiGi Girlz” спрямований на розвиток дівчат-школярок та заохочення їх до роботи з ІТ-технологіями. В Україні “День DiGi Girlz” відбувся 12.11.13 в офісі компанії Microsoft у Києві. Серед інших, у заході взяли участь представниці «Школи юних журналістів» громадської організації "Сучасний Формат" (м.Житомир). Ця організація активно працює у проекті "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Тренінги проводилися безпосередньо працівниками Microsoft, які поділилися своїми власними секретами успіху та тонкощами роботи у компаніях такого формату.

26.11.2013  Рівне

Відеолекторій для учнів ЗОШ №8 "Не стань живим торваром"

В межах Всеукраїнської акції В межах Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" у ЗОШ № 8 м.Рівного відбувся відеолекторій "На стань живим товаром". Учні випускних класів зустрілися з керівником ЦПГІ "Чайка", на базі якого діє в Рівному центр IDEA, Ларисою Гунько, переглянули відеоматеріали та обговорили проблему торгівлі людьми, особливо тему, як не потрапити в тенета злочинців.

Результати проекту IDEA

Проведено 1203 курсiв Unlimited Potential - навчено 11875 чoловiк

3515 людей з обмеженими можливостями здоров'я прийняло участь в 653 семiнарах i курсах

Результати проекту IDEA
про проект | навчальні центри | календар | новини | навчальні курси | історії успіху | змі |  administrative login Вхід для координаторів Навчальних Центрів

Microsoft Здійснення проекту стало можливим
завдяки компанії Microsoft
PH International site